Bilişim Hizmetleri

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Her geçen gün bilgi ve teknoloji anlamında kendini daha da ileriye taşıyan BEÜ Bilgi İşlem Dairesi, öğrencilerine çok daha iyi hizmet vermek için gayret sarf etmekte ve çağımızın en gelişmiş teknolojik imkanlarını BEÜ öğrencileri ve personeline sunmak için kendini sürekli yenilemektedir.

Öğrencilerimize bilgisayarlarının donanım ve yazılım teknik desteğini vermek, en hızlı ve en güvenli kablolu ve kablosuz internet hizmeti sunmak, her türlü bilişim alanında sorularına yanıt bulmak hizmetlerimizden sadece birkaçıdır.

BEÜ, gelişmiş teknolojik altyapısı ile öğrencilerine hızlı, sınırsız ve kesintisiz internet erişim hizmeti sunar. Öğrencilerimize tüm kampüslerimizde ücretsiz kablosuz internet imkanı sunulmaktadır. Ulakbim ile üniversitemiz arasında imzalanan Eduroam üyelik anlaşması çerçevesinde öğrencilerimiz, Radius tabanlı bir kimlik doğrulama altyapısı olan Eduroam üyesi olan Türkiye veya dünyanın herhangi bir yerindeki üniversitelere gitmeleri halinde, kablosuz internet hizmetini ücretsiz ve sınırsız olarak almaya devam edebilirler. Bunun için öğrencilerimizin kullanıcı adı ve şifreleri ile Eduroam ağına giriş yapmaları yeterlidir.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin